• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

12.10.2021 R. LEKCJA OTWARTA W RAMACH ERASMUS+

We wtorek 12 października 2021 r. klasa dwujęzyczna 2anp wraz z Panią Mirosławą Chmielewską-Dryszel zorganizowali lekcję pokazową z wiedzy o społeczeństwie po niemiecku. Lekcja została pokazana nauczycielom z Rumunii i Włoch, uczestniczącym w programie Erasmus+ ("Trzy morza dwujęzyczne").

Uczniowie mieli za zadanie w grupach stworzyć swoje partie, a następnie przedstawić je na lekcji pokazowej. Na początku lekcji każda grupa stworzyła swój program wyborczy, a potem zaprezentowała swoją partię, programy oraz plakaty wyborcze.

Na koniec uczniowie mieli również okazję zadać nauczycielom pytania.

 

Odpowiedzialna – p. M. Chmielewska-Dryszel