• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

16.10.2021 R. SESJA EDUKACYJNA W PANSTWOWYM MUZEUM NA MAJDANKU

Nauczyciel 46.LO w sobotę 16 października 2021 r. uczestniczył w I edycji sesji edukacyjnej dla nauczycieli, dotyczącej pozaszkolnej edukacji historycznej i wizyt w poobozowych miejscach pamięci „Historia magistra vitae est”? zorganizowanej przez Państwowe Muzeum na Majdanku. Podczas spotkania M. Muter wygłosiła referat nt. „Wizyta partycypacyjna w Muzeum na Majdanku – doświadczenie nauczyciela i edukatora”. Zainteresowani mieli tez możliwość uczestniczenia w zwiedzaniu terenu obozu.

Więcej:

https://www.majdanek.eu/pl/news/historia_magistra_vitae_est______i/1487