• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

20.10.2021R. ZAJĘCIA Z OBSZARU INNOWACJI FINANSOWYCH I CYBERBEZPIECZEŃSTWA

20 października w naszej szkole odbyły się warsztaty z obszaru innowacji finansowych i cyberbezpieczeństwa. Zajęcia przeprowadzili pracownicy pionu innowacji i technologii Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego. Tematem zajęć była otwarta bankowość, kryptoaktywa, crowdfunding, robo-doradztwo, fake newsy oraz cyberbezpieczeństwo. Zajęcia były bardzo interesujące. Wzięło w nich udział 32 uczniów. Pod koniec listopada planowana jest druga edycja warsztatów. Uczniowie zainteresowani powyższą tematyką będą mieli możliwość uczestniczyć w spotkaniu oraz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu innowacji finansowych.

 

Koordynator – E. Gałązka

 

Fotograficzna relacja: