• 1glowna-dzienotwartyfb.jpg
  • 2glowna-lekcjeotwarte.jpg
  • 3glowna-covid-19.jpg
  • 4glowna-hetmanyodwolane.jpg
  • 5glowna-boiska.jpg
image

Dwujęzyczność

Dwujęzyczność w naszej szkole. Czytaj więcej
image

Wymiany

Wymiany międzynarodowe młodzieży szkolnej Czytaj więcej
image

Konkursy

Konkursy z udziałem naszych uczniów Czytaj więcej
image

Po lekcjach

Oferta szkoły dla uczniów aktywnych także po lekcjach. Zajęcia dodatkowe, kółka, programy itp. Czytaj więcej
  • 1
Drukuj

22-26.02.2021 R. AKCJA NIE WIDAĆ MNIE, ALE WSZYSTKO U MNIE OK

W dniach 22-26.02.2021r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Nie widać mnie, ale wszystko u mnie OK."

Mija kolejny tydzień edukacji zdalnej. W większości przestawiliśmy się na inny sposób uczenia się, mniej lub bardziej przygotowaliśmy swój kącik do nauki, inaczej organizujemy sobie przerwy. Poza tym, widać też uporządkowanie i systematyczność zajęć, bo wszystkie lekcje odbywają się na jednej określonej platformie. Niestety... nawet najlepsze i najnowsze technologie nie zastąpią nam bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. To relacje są najważniejsze. Wyłączona kamera powoduje, że nie wiemy, co słychać u drugiej osoby, czy wszystko u niej w porządku, jakie jest jej/jego samopoczucie, czy daje radę, czy potrzebuje pomocy.

 

Podczas zajęć uczniowie na dłoni rysowali swoje emocje, aby pokazać, co u nich słychać, jak się czują. Bo nazwać emocje, to jakby złapać je w garść i przytrzymać. Kiedy już się je schwyta, można je obejrzeć z dystansu, zastanowić się, czy mamy ochotę pokazać je innym…

 

Uczniowie wraz z nauczycielką Joanną Fidzińską.

 

Link: