Drukuj

Pracownicy

PRACOWNICY PEDAGOGICZNI, ADMINISTRACYJNI I OBSŁUGI

    DYREKTOR:    
   

mnocula

mgr Marek Nocuła

   
         
    WICEDYREKTORZY:    
 

mmuter

mgr Małgorzata Muter

 

bpapis

mgr Papis Beata 

         
    ADMINISTRACJA:    
    Kierownik Gospodarczy:    
   

mkaczmarczyk

mgr Monika Kaczmarczyk
tel. (22) 811-24-03
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
         
   

Sekretariat Szkoły: 

   
         
 

dummy 

Aldona Ożug

dummy

Katarzyna Załakocka

dummy

Zuzanna Gapys

 

         
   

Specjalista ds. kadr: 

   
    mgr Katarzyna Wlazłowska     
   

 

   
    Referent ds. informatycznych:    
    inż. Bartosz Lewandowski    
         
   

NAUCZYCIELE: 

   
         

dummy

mgr Araya Alpizar Freddy Antonio 

 (jęz. hiszpański) 

dummy

mgr Borkowska Joanna 

(biologia)

jbozek

mgr Bożek Joanna 

(jęz. niemiecki) 

mdryszel 

mgr Chmielewska - Dryszel Mirosława

(jęz. niemiecki)

kcholewa

mgr Cholewa Kamila

(historia)

         

dchura

dr Chura Nuńez Diony

(jęz. hiszpański)

dummy

mgr Dolińska Anna

(biologia) 

adominik

mgr Dominik Agnieszka

 (jęz. włoski)

dummy

mgr Joanna Fidzińska

(biologia, chemia) 

dummy

mgr Agnieszka Gałach

(jęz. polski)

         

egalazka

mgr Gałązka Edyta

    (podst. przedsiębiorczości, wos)

dummy

mgr Gągała Agnieszka

(wychowanie fizyczne)

agilewska

mgr Gilewska Aleksandra

(jęz. angielski)

rgolebiowska

mgr Gołębiowska Renata

(wychowanie fizyczne)

kgrzegorczyk

mgr Grzegorczyk Katarzyna

(jęz. niemiecki)

         

dummy

mgr Habza Magdalena 

(muzyka)

dummy

mgr Ryszard Ignaszak

(bibliotekarz)

tjablonska

mgr Jabłońska Tatiana

    (jęz. niemiecki)

dummy

mgr Jakubowska Izabela

(matematyka)

dummy

mgr Janisiewicz Bożena 

(fizyka)

 

 

 

 

 

dummy

ks Jaworski Wojciech (religia)

dummy

mgr Kostrzewa Luiza

(matematyka)

pkarczmarczyk

mgr Karczmarczyk Piotr

    (edukacja dla bezpieczeństwa, wychowanie fizyczne)

dummy

mgr Kostrzewa Luiza

(matematyka)

mkowalczyk

mgr Kowalczyk Marek

(geografia)

         

dummy

mgr Krekora - Serkowska Hanna

(jęz. polski) 

dummy

mgr Kucharski Marek 

(matematyka)

dummy 

mgr Majus De Paz Victor 

(jęz. hiszpański)  

dummy  

mgr Michniewska Maria

(matematyka)

bmrozowska

mgr Mrozowska Barbara

(hisotria i wos)

         

lmurawski

mgr Murawski Łukasz 

(wychowanie fizyczne)

mmuter

mgr Muter Małgorzata

(historia)

anazdrowicz

mgr Nazdrowicz Agnieszka

(chemia)

dummy

mgr Niewiadomska Agnieszka

(jęz. hiszpański)

mnocula

mgr Nocuła Marek

(jęz. niemiecki)

 

 

 

 

 

 

dummy

mgr Olszanicka Anna

(jęz. polski)

dummy

mgr Ormaniec Marta

(warsztaty teatralne)

dummy

mgr Orzęcka - Morawska Dorota

(matematyka) 

 bpapis

mgr Papis Beata

(wychowanie fizyczne, wdżwr)

dummy 

mgr Pedrero Victor Manuel Garcia Minguillan

(jęz. hiszpański)

 

 

 

 

 

 

dummy

mgr Połacik Bożena

(jęz. polski)

dummy

mgr Próchnicka Julia  

(jęz. angielski) 

jrespondek

mgr Respondek Joanna

(jęz. francuski)

dummy

mgr Rokicki Łukasz

(jęz. polski) 

dummy

mgr Rondtke Halina

(biblioteka)

         

 dummy

mgr Rudzik Anna

(matematyka) 

 dummy

mgr Rudzka Anna

 (historia, wos, historia)

epieczykolan

mgr Rumowska Edyta

(jęz. angielski)

dummy

mgr Rzepiński Łukasz 

(matematyka) 

dummy

mgr Skrodzka Anna 

(jęz. polski)

         

esobko

mgr Sobko Ewa

(warsztaty dziennikarskie)

 

dummy

mgr Sobotka Natanael

(religia)

dummy

mgr Stępień Agnieszka

(informatyka)

dummy

mgr Suszek - Urbańska Katarzyna

(jęz. rosyjski)

aszafraniec

mgr Szafraniec Artur

(wychowanie fizyczne)

         

dummy

Szemplińska Jowita 

(jęz. angielski)

dummy

mgr Szczepańczyk Beata Anna

(warsztaty biochemiczne)

dummy

mgr Świderska - Kanarek Jolanta

(historia, wos, historia i społeczeństwo)

dummy

mgr Tworek Aleksandra

(jęz. włoski)

dummy

mgr Wagner Ole

(jęz. niemieki)

         

dummy

mgr Welo-Kostrzewa Agnieszka

(jęz. angielski)

kwlazlowska 

mgr Wlazłowska Katarzyna

(informatyka)

dummy

mgr Wysokińska Jelena 

(jęz. rosyjski)

dummy

mgr Wysokiński Dawid 

(jęz. angielski)

dummy

mgr Zając Marek

(jęz. francuski)

         

hzarzecka 

dr Zarzecka Hanna

(religia) 

 

dummy

 

mgr Ząbecki Arkadiusz

 

(wychowanie fizyczne)

 dummy

 

mgr Ząbecka Monika

 

(pedagogika z psychologią)

 

dummy

mgr Zbroja Agata

(jęz. angielski)

dummy

mgr Zygowska Małgorzata

(chemia)

         

 

 

 

 


 

 

 


 


 

         
         
         
   

Pedagog i psycholog:

   
   

 

   

dummy 

mgr Agnieszka Kucharczyk

(pedagog)

dummy

mgr Karolina Piaskowska

(psycholog - doradztwo edukacyjno-zawodowe)

dummy

mgr Monika Ząbecka

(pedagog - przeciwdziałanie przemocy)

dummy

mgr Piotr Kamiński

(pedagog)

 

 

         
         
   

Obsługa:

 

   
    Borczon Anna    
    Chojnacki Jerzy
   
    Czaja Marta
   
    Czyżkowski Tomasz    
    Han Jarosław    
    Marjański Jan    
    Motyczyński Edward    
    Ozga Bogusław    
    Świderska Iwona    
    Tomaszewski Dominik    
    Wdzięczczak Agnieszka