Drukuj

RODO

1. Administratorem danych osobowych jest Dyrektor XLVI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie ul.Żuromińska 4, 03-341 Warszawa (nr tel.: 22 811-02-63 adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

 

2. W XLVI Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Czarnieckiego w Warszawie wyznaczony został Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się pod numerem telefonu: 723-243-696 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . W razie nieobecności Inspektora Ochrony Danych wyznaczony został zastępca, z którym można skontaktować się poprzez adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

3. Zmiany w przepisach o ochronie danych osobowych (kliknij aby pobrać)

 

4. Klauzula dla rodziców - Monitoring (kliknij, aby pobrać)

 

5. Zgoda na wykorzystanie wizerunku (kliknij, aby pobrać)

 

6. Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych uczniów podczas nauki zdalnej (kliknij, aby pobrać)

 

7. Informacja dot. przetwarzania danych osobowych osób składających wniosek o udostępnienie informacji w trybie ustawy o dostępie do informacji publicznej (kliknij, aby pobrać)